Služby a ceník

Osobní styling

Nákupy

Nákupy oblečení můžou být občas pořádná fuška. Patříte mezi lidi, kteří u toho potí krev a přesto odcházejí s prázdnou? Nebo naopak plníte skříň oblečením, které následně nechcete nebo ani nemáte s čím a kam nosit? Tak s tím už se trápit nemusíte. Na společných nákupech ulovíme nadčasové a dobře kombinovatelné kousky, které prostě nebudete chtít sundat.

Třídění šatníku

Plní se vám skříň oblečením, které nenosíte a zřejmě ani nosit nebudete? Potřebujete si udělat pořádek v tom, co s čím nosit a proč? Snadná pomoc! Společně se podíváme do vašeho šatníku, vytřídíme věci, které vám nedělají dobrou službu a povíme si, čím je vhodné vzniklé místo na ramínkách vyplnit. To vše bezbolestně, rychle a v příjemné atmosféře. Na vaše oblíbené kousky máte samozřejmě právo veta.

Konzultace

Nevíte, jak v tom chodit? Ráda připravím hodinový miniworkshop stylu jen a jen pro vás.

Styling kapely

Nejen, že to v kapele musí šlapat, ale taky ladit (barevně samozřejmě). Chcete se sami sobě na instáči a facebooku přeci líbit! Postarám se o to, aby to tak bylo a stylové outfity vám přivezu až pod nos.

Ale...

Jestli vám to má slušet, potřebuju vědět, co/kde a proč se fotí/točí.

Produktové fotky

Že kvalitní a nápadité fotky jsou půlka marketingu, to ví každý. Že si s aranžováním ani foťákem zrovna netykáte, to nemusí vědět nikdo. Dodám Vám profi fotografie Vašich produktů pro všechny typy sociálních sítí nebo přímo pro váš web.

Pokud vám žádná z mých výše vypsaných služeb nevyhovuje, ušiju vám nějakou přímo na míru. Napište mi proto, co přesně si přejete, ať se na to můžu rovnou vrhnout.

© 2017 Gabrielazimova.cz